Úklid ZábřehÚklid Zábřeh
 

Proč si pro úklid firmy zvolit nás?

Úklid firem Zábřeh

Potřebujete zajistit pravidelný a kvalitní úklid Vaší firmy, kanceláří nebo průmyslových prostor v Zábřehu a okolí? Máte hotel, restauraci či kavárnu? My se o vše postaráme. Ať už potřebujete jednorázový generální úklid před otevřením Vaší nové provozovny, nebo sháníte spolehlivou  firmu, která zajistí pravidelný úklid Vašeho podniku, obraťte se s důvěrou na nás.

Kromě perfektního úklidu nemovitosti můžeme nabídnout i dokonalé umytí a vyčištění služebních vozů, včetně nákladních aut a autobusů.

Od oken až po podlahy

Záleží jen na Vás, co všechno nám svěříte k vyčistění, umytí a naleštění. Nabídnout Vám můžeme běžné úklidové práce, mytí oken a okenních výloh včetně čištění žaluzií, čištění čalouněných židlí, křesel a sedacích souprav, (strojní) mytí podlah, úklid profesionálních kuchyní včetně jejich vybavení. Vyčistíme Vám i stroje a zařízení, které používáte ke své práci.

Čištění profesionálních kuchyní

Nabízíme parní a chemické čištění kuchyní a jídelen včetně vybavení v Zábřehu a okolí. V případě parního čištění povrchů dochází kromě odstranění nánosů mastnoty a jiných nečistot i k jejich 100% desinfekci.

Trouby, sporáky, grily, digestoře, pekáče, pánve, hrnce, formy, fritovací hrnce a další vybavení kuchyní a pekáren vyčistíme pomocí speciálních přípravků atestovaných pro potravinářský průmysl. Rostlinné i živočišné znečištění (tuky, bílkoviny, škroby) spolehlivě zmizí díky vysoké zásaditosti a účinnosti speciálních povrchově aktivních látek. Jsme schopni odstranit i několikaleté nánosy špíny, připečenin.

Po našem zásahu se Vaše kancelář, podlaha, služební vůz i kuchyň budou blýskat jako nové. Tak často, jak jen budete chtít.

Strojní mytí podlah

Speciálním ručně vedeným mycím strojem s vysokým výkonem a širokým záběrem jsme schopni zajistit precizní vyčištění různých druhů podlah. Stroj lze využít pro mytí podlah v nemocnicích, obchodech, supermarketech, skladech, ve velkých průmyslových halách apod.

Jelikož spolupracujeme s dodavatelem kvalitní úklidové chemie (Alfachem), obstaráme nejlepší variantu pro vyčištění konkrétního typu povrchu.

Potřebujete-li podlahy ve Vaší firmě umývat pravidelně, není nic jednoduššího než se domluvit s námi. Odpadne Vám tak starost s nákupem, údržbou, servisem a uskladněním vlastního mycího stroje.

Bezplatné poradenství

Můžete využít také naše bezplatné poradenství v oblasti boje s nejrůznějšími nečistotami. Doporučíme Vám nejlepší řešení a úklidovou chemii dovezeme až k Vám na firmu, kde ji ihned vyzkoušíme.

 
1095

dnů v akci

111

spokojených klientů

20584

litrů spotřebované vody

15292

ujetých km

 

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

Čištění průmyslové dlažby

Čištění průmyslové dlažby před
Čištění průmyslové dlažby před
Čištění průmyslové dlažby po
Čištění průmyslové dlažby po
 

Máte nějaký dotaz?

Zanechejte nám zde kontakt ozveme se vám.

Úklidová pohotovost

Zavolejte si naši úklidovou pohotovost. Do 24 hodin se domluvíme na ceně a termínu úklidu. 

732 282 785

Máme pro Vás řešení!

Můžeme uklízet ve všední den, o víkendu i ve svátek. Záleží jen  na Vás, kdy si nás k sobě pozvete.

Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.