Úklid ZábřehÚklid Zábřeh
 

Proč si pro úklid zvolit nás?

čištění automobilu Zábřeh

Jsme úklidová firma s dlouholetou tradicí a kromě čištění domácností, firem a nebytových prostorů se nově zabýváme i bezkontaktním čištěním interiérů motorových vozidel.

Vaše auto si můžeme sami vyzvednout u Vás doma nebo ve firmě a ještě v tentýž den Vám ho nablýskané a vysušené vrátíme zpět. Čištění je možné pouze za příznivého počasí.

Jakým způsobem čistíme interiéry vozidel

Pro čištění interiérů využíváme vysoce účinný vysokotlaký rozstřik čistícího prostředku smíseného se vzduchem. Vířivý pohyb velkou silou a efektem tornáda vytrhává částečky nečistot z čištěného povrchu a to i na špatně přístupných místech. Výhodou této metody je šetrnost vůči povrchům a poměrně rychlé schnutí.

Neunikne nám žádná skulinka, vyčistíme každý kout, spáru i záhyb uvnitř Vašeho auta. Bez problému ho zbavíme všelijakých skvrn, znečištění, zaschlého jídla, mastných otisků prstů i zvířecích chlupů. Alergici jistě ocení, že po našem zásahu bude auto kompletně zbaveno veškerého prachu a zápachu.

Bezkontaktně vyčistíme: čalounění (dveří, sedaček, opěrek, stropu a kufru), koberce, plasty, střechy kabrioletů, palubní desky, obložení dveří, vyústění a kanálky větrání a topení, prahy dveří, zárubně a disky kol.

Pro koho je čištění interiérů vhodné

Bezkontaktní čištění interiérů vozidel nabízíme samozřejmě všem majitelům a provozovatelům motorových vozidel. Kromě soukromých osob naše služby často využívají i firmy se služebními vozidly, autodopravci s nákladními automobily i firmy zabývající se přepravou osob (autobusy, taxislužby).

Službu čištění soukromého vozidla naši zákazníci často využívají v případě, že uvažují o prodeji vozidla, před svatbou, po prašné letní sezóně apod.

 
1095

dnů v akci

111

spokojených klientů

20584

litrů spotřebované vody

15292

ujetých km

 

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

Ukázky před a po čištění v domácnostech

Čištění automobilu Zábřeh
Čištění automobilu Zábřeh
Čištění automobilu Zábřeh
Čištění sedaček autobusu
 

Máte nějaký dotaz?

Zanechejte nám zde kontakt ozveme se vám.

Úklidová pohotovost

Zavolejte si naši úklidovou pohotovost. Do 24 hodin se domluvíme na ceně a termínu úklidu. 

732 282 785

Máme pro Vás řešení!

Můžeme uklízet ve všední den, o víkendu i ve svátek. Záleží jen  na Vás, kdy si nás k sobě pozvete.

Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.